Vitézy Dávid, aki a napokban döntött el, hogy megméretteti magát Budapest főpolgármesteri székéért folytatott küzdelemben, ma levélben fordult a többi párt jelöltéhez. E levéllel kapcsolatban Facebook oldalán is bejelentést tett.
Mint azt tudjuk Vitézy hetek óta lebegtette az indulási szándékát és elmondása szerint csak arra várt, hogy a Fidesz kit fog indítani a székért. A BKK volt vezérigazgatója az LMP támogatásával indul júniusban.
- Hogyan trükközhetsz, hogy hűvös is maradjon, és a hálózat se omoljon össze?
- Emelkedtek a hamvasztás költségei – ez a temetések árát is érinti
- Több mint félszáz művész lesz látható az idei Óbudai Világzenei Héten a KOBUCI Kertben
- Magyar Péter szerint robbanás történt a MOL tiszaújvárosi üzemében
- Elhunyt Scherer Péter












